W piątek, 16 grudnia 2022 r. w parku przy ul. Kombatantów odbędzie się Rozświetlenie Choinki Miejskiej. Jak co roku włączeniu świateł na choince towarzyszyć będzie program artystyczny, w którym wystąpią harcerze z ZHP Kamienna Góra, dzieci z zespołu instrumentalnego, działającego w Domu Kultury w Lubawce, Zespół Wrzos oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku.
Podczas rozświetlenia zostanie również rozdane wśród mieszkańców Betlejemskie Światełko Pokoju.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze