W Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze trwają przygotowania do uroczystości 50-lecia zajmowanego przez szkołę budynku.
Do placówki zgłasza się coraz więcej osób, nauczycieli i uczniów, którzy chcą wziąć udział w obchodach. Wśród nich jest Zenon Rogala, wychowawca klasy VIb z pierwszego rocznika, który uczył się w Szkole Podstawowej nr 5. Z. Rogala przysłał do szkoły kilkanaście opowieści przedstawiających budowę budynku oraz pracę nauczycieli. Wśród pamiątek jest również zdjęcie pierwszej klasy VIb.
Dyrekcja szkoły zaprasza wszystkich uczniów, również tych widocznych na zdjęciu, na obchody 50-lecia, które zaplanowane są na 25 października.
Więcej o jubileuszu - kliknij tutaj

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze