Kamiennogórscy harcerze roznoszą Betlejemskie Światełko Pokoju. W ostatnich dniach Światełko trafiło do firm i instytucji wspierających harcerzy z powiatu kamiennogórskiego.
Już w niedzielę harcerze staną o godzinie 8:00 przed kamiennogórskimi kościołami. Każdy będzie mógł podejść z własnym zniczem, świeczką aby pobrać Światełko od harcerzy. Oficjalne przekazanie Betlejemskiego Światełka Pokoju nastąpi o godzinie 12:00 w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze