Internauci z ul. Sienkiewicza w Lubawce narzekają na sposób prowadzenia prac na tej ulicy.
Internautka napisała - Od wielu lat droga jest w fatalnym stanie. W ubiegły piątek rozpoczął się remont; firma rozkopała drogę, przygotowując ją do naprawy ubytków asfaltu i od tygodnia zostawiła ją praktycznie nie przejezdną. (?) Droga przypomina wielki lej po bombie a jest to zaledwie początek remontu. Bezmyślność firmy remontującej nie ma granic, można było pozostawić chociaż połowę jako tako przejezdną. Ostrzeżenie przed utrudnieniami wiąże się z ustawieniem trzech pachołków codziennie przestawianych przez dzieci w inne miejsce. Ostatnie prace realizowano w poniedziałek. Od tego czasu tj. przez cały tydzień nie pojawił się żaden pracownik.
W sobotę ul. Sienkiewicza w Lubawce wyglądała jak na naszych zdjęciach.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze