Jeden z internautów poinformował o zniszczonym boisku w Leszczyńcu. Z jego relacji wynika, że w sobotę wieczorem na płytę boiska wjechał osobowy volkswagen.
Według świadków przy szatniach spotkali się w sobotę (15 lutego) wieczorem młodzi ludzie. Pili alkohol. Około 20:00 jeden z nich postanowił ?przejechać? się po boisku. Po boisku najprawdopodobniej przejechał stary model volkswagena golfa lub polo. Interweniowali okoliczni mieszkańcy. Ostateczni grupa ludzi się rozeszła.

Płyta boiska nasiąknięta jest wodą. Ślady zostawia nawet chodzący człowiek. Na razie trudno ocenić straty.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze