Reklama

Rozjechane boisko ? Twoja powiatowa

Jeden z internautów poinformował o zniszczonym boisku w Leszczyńcu. Z jego relacji wynika, że w sobotę wieczorem na płytę boiska wjechał osobowy volkswagen.

Według świadków przy szatniach spotkali się w sobotę (15 lutego) wieczorem młodzi ludzie. Pili alkohol. Około 20:00 jeden z nich postanowił ?przejechać? się po boisku. Po boisku najprawdopodobniej przejechał stary model volkswagena golfa lub polo. Interweniowali okoliczni mieszkańcy. Ostateczni grupa ludzi się rozeszła. 

Płyta boiska nasiąknięta jest wodą. Ślady zostawia nawet chodzący człowiek. Na razie trudno ocenić straty. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama