- W oknach na strychy budynku na skrzyżowaniu ul. Waryńskiego i Sienkiewicza sterczą fragmenty szyby. - zaalarmowała nas jedna z czytelniczek obawiająca się o bezpieczeństwo osób przechodzących chodnikiem przy budynku.
W dwóch strychowych oknach rzeczywiście widać rozbite szyby. Część szklanych fragmentów nadal pozostaje na miejscu, to one mogą wypaść i spaść na chodnik.
To dosyć ruchliwe miejsce, jedno z dojść na targ oraz do Powiatowego Urzędu Pracy, Starostwa.
Mieszkanka zapewnia, że sprawę zgłosiła zarządcy budynku.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze