Wczoraj (poniedziałek, 26 marca) kamiennogórscy policjanci prowadzili akcję "Niebezpieczne promile". Sprawdzali trzeźwość uczestników ruchu drogowego.
Podczas akcji funkcjonariusze przeprowadzili 392 kontrole. Wśród sprawdzonych było 12 kierowców autobusu oraz 32 kierujących samochodem ciężarowym. Przepisy dotyczące poruszania się po spożyciu alkoholu złamała tylko jedna osoba. 40-letni mieszkaniec gminy Kamienna Góra jechał rowerem, miał ponad 2,3 promila alkoholu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze