PoPoLuPo MTB oraz Nadleśnictwo Kamienna Góra zapraszają na 1 rowerowe sprzątanie lasów wokół Kamiennej Góry. Akcja organizowana jest pod hasłem: Bądź jak jeleń ? szanuj zieleń.
Miłośnicy kolarstwa i czystego środowiska spotykają się na parkingu przy Biedronce przy ul. Wałbrzyskiej w Kamiennej Górze 13 maja (niedziela) o godzinie 14:30. Trasa wyznaczona została z Kamiennej Góry na Górę Św. Anny przez kamieniołom w Borównie. Organizatorzy zapewniają: worki na śmieci, rękawiczki.
Odbiór zebranych i zostawionych w wyznaczonym punkcie śmieci zapewnia Nadleśnictwo Kamienna Góra.
Więcej informacji - fb
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze