W niedzielę (28 października) odbędzie się 2. rowerowe sprzątanie lasów wokół Kamiennej Góry. Tym razem organizatorzy zapraszają do sprzątania ścieżek i dróg leśnych między Kamienną Górą, Lipienicą, Lubawką i Krzeszowem.
Aktulizacja 27.10.
W związku z zapowiadaną na jutro złą pogodą, organizatorzy zmienili termin akcji. Sprzątanie przełożone zostało na 4 listopada (niedziela). Godziny i miejsca pozostały bez zmian.
Oryginalna informacja
Organizatorzy zapewniają: worki na śmieci, rękawiczki, kupę śmiechu i satysfakcję, a na zakończanie ognisko.
Miejsca zbiórki:
1. parking przy wyciągu narciarskim w Lubawce, godz. 11:30;
2. początek nowej ścieżki rowerowej ? przy Bucie, godz. 11:30
3. przy Domu Kultury w Krzeszowie, godz. 11:30
Wszyscy mają dojechać do szkółki leśnej w Krzeszowie ? ul. Betlejemska 17 - na ognisko.
Sprzątanie organizuje: PoPoLuPo MTB Kamienna Góra i okolice, Nadleśnictwo Kamienna Góra oraz Cyklogrupa ze stowarzyszenia Brama Opawska.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze