Po raz drugi miłośnicy rowerów spotkali się w Kamiennej Górze podczas Rowerowej Niedzieli.
Kilkaset osób spotkało się na parkingu przy Kauflandzie. Wspólnie, pod opieką policji, grupa przejechała ulicami miasta. Rowerzyści zakończyli wyprawę na ul. Wiejskiej.
Akcja odbyła się pod hasłem MY NIE BLOKUJEMY RUCHU ? MY JESTEŚMY RUCHEM ULICZNYM.
Policjanci mieli prezenty dla najmłodszych uczestników spotkania. Dzieci otrzymały koszulki i worki odblaskowe oraz elementy odblaskowe na ręce.

fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze