Reklama

Rowerem na podwójnym gazie

Kamiennogórska drogówka 02 września br. na terenie jednej z miejscowości w gminie Kamienna Góra, zatrzymała nietrzeźwego rowerzystę, który swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem powodował zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

 

Policjanci drogówki w trakcie patrolu terenu gminy Kamienna Góra, zauważali przemieszczającego się rowerzystę. Sposób jazdy wskazywał, iż najprawdopodobniej znajduje się pod wpływem działania alkoholu. Patrol zatrzymał mężczyznę do kontroli, kierującym okazał się 53 ? letni mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego. Znajdował się pod znacznym wpływem alkoholu. Badane wykazało ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Wobec kierującego znajdującego się w stanie nietrzeźwości, policjanci zastosowali grzywnę w drodze nałożenia mandatu karnego.

Reklama

Asp. szt. Marta Nieć Wierzbicka
KPP Kamienna Góra

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama