Dziesięciolatka ze złamaną nogą trafiła do szpitala. Dziecko ucierpiało w zderzeniu z samochodem.
Do wypadku doszło na ul. Staszica w Kamiennej Górze. Samochód osobowy bmw prowadziła 21-letnia kamiennogórzanka. Prawdopodobnie z chodnika, pod koła samochodu, wjechała 10-latka na rowerze. Dziewczynka trafiła do szpitala.
Ślady zabezpieczyli technicy, przebieg zdarzenie przeanalizuje biegły.

fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze