13 maja b.r. przedstawiciele Zarządu SSEMP S.A. w osobach Prezesa Zarządu – Arkadiusza Dybca oraz Wiceprezesa Zarządu – Roberta Greba spotkali się z Panem Grzegorzem Morawskim, lokalnym przedsiębiorcą i rolnikiem.
Pierwsze spotkanie z przedstawicielem Morawscy - Transport & Gospodarstwo Ekologiczne potwierdziło, że rolnictwo prowadzone z myślą o skali, efektywności i innowacji wpisuje się w misję strefy: wspierać tych, którzy myślą o swojej działalności poważnie i długofalowo.
KSSEMP nie stawia granic branżowych: liczy się pomysł, determinacja i gotowość do rozwoju. Czekamy na kolejne etapy tej współpracy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze