Dzisiaj (piątek, 14 czerwca) w Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie odbył się XII Festyn Rodzin i Przyjaciół Domu. To tradycyjny dzień spotkań podopieczny z rodzinami i przyjaciółmi placówki.
Na placu przy DPS-ie ustawione scenę oraz czerwone dywany. To na nich występowała część artystów. Przed zgromadzonymi zaprezentowali się podopieczni DPS-u oraz zaprzyjaźniona grupa z Gimnazjum nr 2 z Kamiennej Góry.
Uczestnicy mogli również wziąć udział w konkursach, loterii, kiermaszu prac, obejrzeć wystawę prac plastycznych, wymalować na twarzy dowolny wzór, ułożyć oryginalną fryzurę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze