Dzisiaj (piątek, 22 czerwca) w Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie odbywa się XVII Festyn Rodzin i Przyjaciół Domu.
Do Szarocina przyjechały rodziny podopieczny DPS-u, byli pracownicy, przedstawiciele zaprzyjaźnionych firm i samorządowcy. Na scenie prezentują się wykonawcy z ZSO i Szarocinia oraz podopieczni DPS-u. Na uczestników festynu czekają dodatkowe atrakcje m.in. gofry, stoisko fryzjerskie. Zabawę utrudnia pogoda.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze