Dzisiaj (sobota, 1 sierpnia) o godzinie 17 zawyły syreny. To tradycyjny sposób upamiętnienia rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
Podobnie jak w latach ubiegłych, na rondzie Niepodległości w Kamiennej Górze wstrzymany został ruch. Na rondo wyszli mieszkańcy z zapalonymi racami. Wokół rozwieszone były transparenty z okolicznościowymi napisami. Po wypaleniu rac wznoszone były patriotyczne okrzyki.
Przed godziną W rozdawane były odblaskowe opaski biało-czerwone oraz pamiątkowe naklejki.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze