Reklama

Rocznica pontyfikatu

Dzisiaj (wtorek, 16 października) w 40. rocznicę wyboru kardynała Karola Wojtyły na papieża, przy obelisku przy ul Papieża Jana Paweł II, spotkali się mieszkańcy Kamiennej Góry.

 

Spotkania przy obelisku organizowane są od piętnastu lat. Tradycyjnie przygotowany został krótki program artystyczny. Wartę przy obelisku pełnili strażacy z OSP i MDP Ptaszków oraz przedszkolaki ze strażackie grupy z Przedszkola nr 3. Kwiaty przy obelisku złożyli samorządowcy oraz przedstawiciele ZSZiO.

Inicjatorem spotkań przy obelisku jest Roman Jakóbczyk, który również dzisiaj obserwował uroczystość.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama