Jutro (środa, 8 maja) na lubawskim rynku odbędą się obchody 74. rocznicy zakończenia II wojny światowej. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 12:00.
Organizatorzy planują wspólne odśpiewanie hymnu Polski. Część artystyczną przygotowują uczniowie szkół z gminy Lubawka. W holu ratusza ma się odbyć lekcja historii. Uczestnicy uroczystości przejdą również na cmentarz, aby złożyć wieńce i zapalić znicze.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze