Do końca września w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kamiennej Górze (ul. Kościuszki 4) będzie można oglądać wystawę fotografii Rewiry.
Wystawę przygotowali członkowie Wałbrzyskiego Klubu Fotografii. Inspiracją była książka Zbigniewa Rokity "Kajś". Zbigniew Rokita jest laureatem nagrody Nike właśnie za książkę "Kajś. Opowieść o Górnym Śląsku".
Zdjęcie chociaż inspirowane książką o Górnym Śląsku powstawały w Wałbrzychu i okolicach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze