W Olszynach powstanie wieniec, który reprezentować będzie powiat kamiennogórski podczas dożynek wojewódzkich w Strzegomiu.
Dożynki odbędą się w niedzielę (14 września). Powiat kamiennogórski reprezentować będzie wieniec wykonany w Olszynach oraz zespół Zgoda z Chełmska Śląskiego.
Reprezentanta powiatu wybrali pracownicy starostwa.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze