Strażacy z OSP Pisarzowice remontuję remizę.
Jeden z garaży odnowiony został przed zakupem nowego wozu. Zamontowana została brama wjazdowa, odświeżone ściany. Teraz w garażu wymieniana jest podłoga. Na razie usunięta została warstwa starego betonu i ziemia. Wkrótce wylana zostanie nowa posadzka.
Uporządkowane ma być również otoczenie remizy.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze