Reklama

Remont wiaty

Spółka PKP Polskie Linie Kolejowe poszukuje chętnych do wykonania remontu wiaty na peronie na stacji kolejowej w Kamiennej Górze.

 

W ramach zaplanowanych prac z wiaty zerwana ma być stara papa, wymienione przegniłe deski i położona nowa papa. Drewniane konstrukcje mają zostać opalone, zakonserwowane i pomalowane. Wymienione zostaną zniszczone, drewniane miecze z zachowaniem oryginalnego wzoru. Zamontowane zostaną nowe rynny.

Oferty można składać do 27 marca, do godziny 12. Kryterium wyboru najkorzystniejszej oferty jest cena. Remont ma być wykonany w ciągu 3 miesięcy od daty przekazania placu budowy.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama