Niemalże do końca spotkania musieli czekać kibice aby zobaczyć bramki w meczu Orła Lubawka z Lechią Piechowice.
W wyjazdowym spotkaniu Orzeł strzelił bramkę dopiero w 80 minucie. Przewagą nie cieszył się długo. W 86 minucie sędzia podyktował rzut karny dla Lechii. Gospodarze wykorzystali okazję i wyrównali.
Lechia Piechowice : Orzeł Lubawka ? 1:1 (0:0)
Bramka dla Orła: Adamowicz
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze