Włókniarz Chełmsko Śląskie podejmował dzisiaj (niedziela, 6 października) KS Łomnica. Sędzia uznał sześć bramek.
W pierwszej połowie do bramki trafiali jedynie gospodarze. Dwie bramki zdobył Kamil Bulkiewicz, trzecią dołożył Marcin Wójcik. W drugiej połowie goście odrobili straty i doprowadzili do remisu. Działacze i piłkarze Włókniarza zgłaszali duże zastrzeżenia do pracy sędziego głównego, który m.in. zamiast uznać bramkę dla Włókniarza wskazał na faul, innego zdania był nawet sędzia boczny. Według działaczy sędzia mylił się również przy ocenie wielu innych sytuacji. Włókniarz rozegrał mecz bez trenera.
Włókniarz Chełmsko Śląskie : KS Łomnica ? 3:3 (3:0)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze