W Galerii Centrum w Kamiennej Górze rozpoczął się dzisiaj (sobota, 14 grudnia) Świąteczny Kiermasz Rękodzieła. Na oficjalnym otwarciu kolędy zaśpiewał Zespół Śpiewaczy Olga.
W Galerii Centrum kupić można zarówno ozdoby choinkowe np. bombki, zawieszki w kształcie aniołków, jak i kartki świąteczne czy własnoręcznie wykonane drzewka bożonarodzeniowe wykonane na przykład z suszonych pomarańczy czy cynamonu.
Kiermasz będzie otwarty jeszcze w niedzielę i poniedziałek w godzinach 11:00-17:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze