Reklama

Regały na znicze

Na kamiennogórskich cmentarzach pojawiły się regały na znicze do ponownego wykorzystania. Wydział infrastruktury miejskiej i ochrony środowiska w urzędzie miasta w Kamiennej Górze ustawił je na nekropoliach przy ul. Wałbrzyskiej i Katowickiej.

- Zamiast wyrzucać szklane osłony do śmieci, można je zostawić wyznaczonym przez nas miejscu. Dzięki temu, po uzupełnieniu parafinowym wkładem, lampka nadaje się do wielokrotnego wykorzystania - tłumaczy burmistrz Janusz Chodasewicz.

Chodzi nie tylko nieprodukowanie kolejnych odpadów, ale także o ekonomię. Wkład do znicza jest znacznie tańszy od kompletu.

Mamy nadzieję, że osoby odwiedzające groby bliskich, będą chętnie korzystały z tego rozwiązania.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama