Coma i Luxtorpeda to zespoły, które wystąpią w Świdnicy dzięki projektowi Recenzje Muzyczne. Do 21 września można składać propozycje kolejnych wykonawców. Oprócz koncertów, na horyzoncie również warsztaty przygotowane przez ŚOK, Polak Potrafi, Gazeta Magnetofonowa i Makerspace Pralnia.
Zdecyduj kto zagra w Świdnicy! Taką szansę dają Recenzje Muzyczne - projekt, do którego każdy może zgłosić wniosek w formie recenzji płyty. W poprzednich edycjach ŚOK otrzymał 40 tekstów, z których 9 zaowocowało zaproszeniem do Świdnicy takich artystów jak Kortez, KęKę, Hunter, Luxtorpeda, Kat, Janusz Radek, Dawid Kwiatkowski, Coma. Na kolejne zgłoszenia organizatorzy czekają do 21 września! Szczegóły: http://bit.ly/RECnabor2018
Koncert Comy odbędzie się 8 września w sali widowiskowej I LO w Świdnicy. Zespół wystąpi dzięki recenzji Darii Błądzińskiej, której tekst i inne szczegóły dotyczące wydarzenia można znaleźć tutaj: http://bit.ly/RECcoma
Występ Luxtorpedy zaplanowano na 9 listopada w Klubie Bolko. To już druga wizyta tej grupy w Świdnicy w ramach Recenzji Muzycznych! Poprzedni koncert był wyprzedany. Tym razem przyjadą za sprawą tekstu zgłoszonego przez Piotra Bednarza - znajdziecie go razem z innymi szczegółami tutaj: http://bit.ly/RECluxtorpeda
Organizatorem projektu jest Świdnicki Ośrodek Kultury. Bilety na koncerty dostępne są już na stronie https://bilety.sok.com.pl/ oraz w kasach ŚOK a wszystkie informacje o wydarzeniach w ramach projektu dostępne są na stronie https://www.sok.com.pl/recenzje/
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze