Reklama

Recenzje wracają do gry

Coma i Luxtorpeda to zespoły, które wystąpią w Świdnicy dzięki projektowi Recenzje Muzyczne. Do 21 września można składać propozycje kolejnych wykonawców. Oprócz koncertów, na horyzoncie również warsztaty przygotowane przez ŚOK, Polak Potrafi, Gazeta Magnetofonowa i Makerspace Pralnia.

 

Zdecyduj kto zagra w Świdnicy! Taką szansę dają Recenzje Muzyczne - projekt, do którego każdy może zgłosić wniosek w formie recenzji płyty. W poprzednich edycjach ŚOK otrzymał 40 tekstów, z których 9 zaowocowało zaproszeniem do Świdnicy takich artystów jak Kortez, KęKę, Hunter, Luxtorpeda, Kat, Janusz Radek, Dawid Kwiatkowski, Coma. Na kolejne zgłoszenia organizatorzy czekają do 21 września! Szczegóły: http://bit.ly/RECnabor2018

Koncert Comy odbędzie się 8 września w sali widowiskowej I LO w Świdnicy. Zespół wystąpi dzięki recenzji Darii Błądzińskiej, której tekst i inne szczegóły dotyczące wydarzenia można znaleźć tutaj: http://bit.ly/RECcoma

Reklama

Występ Luxtorpedy zaplanowano na 9 listopada w Klubie Bolko. To już druga wizyta tej grupy w Świdnicy w ramach Recenzji Muzycznych! Poprzedni koncert był wyprzedany. Tym razem przyjadą za sprawą tekstu zgłoszonego przez Piotra Bednarza - znajdziecie go razem z innymi szczegółami tutaj: http://bit.ly/RECluxtorpeda

Organizatorem projektu jest Świdnicki Ośrodek Kultury. Bilety na koncerty dostępne są już na stronie https://bilety.sok.com.pl/ oraz w kasach ŚOK a wszystkie informacje o wydarzeniach w ramach projektu dostępne są na stronie https://www.sok.com.pl/recenzje/

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama