Na terenie gminy Kamienna Góra realizowany będzie projekt "Bezpieczna wieś - strefa sąsiedzkiej czujności". O otrzymaniu grantu poinformował dzisiaj (środa, 29 maja) radnych pomysłodawca przedsięwzięcia Jarosław Giercarz.
Projekt realizować będzie Stowarzyszenie Ekorozwoju Green Gate. We wsiach na terenie gminy Kamienna Góra zorganizowany zostanie cykl spotkań poświęconych bezpieczeństwu osób i mienia. Spotkania odbywać się mają w czerwcu, lipcu i wrześniu. W spotkaniach uczestniczyć mają strażacy i policjanci.
Realizacja projektu ma m.in. zachęcić mieszkańców wsi do sąsiedzkich działań poprawiających bezpieczeństwo. Organizatorzy będą zachęcać do tworzenia Grup Sąsiedzkiej Czujności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze