Wczoraj (sobota, 4 kwietnia) potwierdzony został drugi przypadek koronawirusa u mieszkańca powiatu kamiennogórskiego.
Badanie potwierdziło koronawirusa o mężczyzny w sile wieku, mieszkańca Kamiennej Góry. Mężczyzna przyjechał z zagranicy, w związku z tym poddany był kwarantannie.
Chory przebywa w szpitalu zakaźnym w Wałbrzychu. Osoby z jego otoczenia poddane są odpowiednim procedurom sanitarnym.
Pierwszy przypadek zachorowania w powiecie zanotowano 2 kwietnia, u kobiety, która również przyjechała z zagranicy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze