Dzisiaj (sobota, 22 grudnia) na ul. Kościuszki potrącona została piesza. Ruch odbywa się jednym pasem (godzina 21:55).
Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych, przy skrzyżowaniu z ul. Licealną. W stronę centrum Kamiennej Góry jechał opel astra prowadzony przez 41-latka. Piesza, m.in. z urazem kręgosłupa, przewieziona został do szpitala w Jeleniej Górze.
Na miejscu pracują policjanci, ślady będzie zabezpieczał technik. Na tej podstawie odtworzony zostanie przebieg zdarzenia i określona wina uczestników.

fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze