Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie mężczyzna, który usłyszał zarzuty związane ze znęcaniem się oraz uszkodzeniem ciała partnerki.
Policja interweniowała w jednym z mieszkań w centrum Kamiennej Góry w piątkowy wieczór. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 31-latek podczas awantury domowej dwukrotnie ugodził noże swoją partnerkę, a następnie sam się zranił. 43-letnia kobieta trafiła do szpitala, a napastnik do aresztu.
Na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec podejrzanego areszt. Mężczyzna czekać w nim będzie na rozprawę. Grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze