W sali szkoły w Pisarzowicach odbył się Turniej Rakietowy. Impreza była częścią finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Uczestnicy grali w badmintona.
W kategorii 6-9 lat wygrała Agata Kalnik. W kategorii 10-12 latnajlepszy był Ignacy Cierpikowski. W grupie 13-14 lat zwycięzył Wiktor Kanik-Wędłowski. Wśród dorosłych wygrał Mateusz Piasecki.
żródło: facebook / UKS Maraton Pisarzowice - sekcja badmintona
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze