Dnia 23 czerwca 2022 r. odbył się Rajd Rowerowy w Lubawce, w ramach projektu "Aktywne Pogranicze". Rajd zakończył się ogniskiem z kiełbaskami w Dolinie Miłości.

Projekt "Aktywne Pogranicze" jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze