W tym roku rajd Arado ponownie zatrzyma się w Lubawce. Inscenizatorzy dotrą do przygranicznego miasta 30 kwietnia (niedziela).
Od godziny 13.30 do 15.30 pojazdy i grupy rekonstrukcyjne biorące udział w rajdzie mają się prezentować w parku Watra. Na godzinę 16.00 na rynku zaplanowano inscenizację "Pogranicze w ogniu". Po niej, do godziny 18 na rynku będzie można oglądac pojazdy i grupy rekonstrukcyjne.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze