Rajd Arado 2015 największym wydarzeniem na Dolnym Śląsku. 18 września na Zamku Książ przedstawiciele Arado oraz Miasta Kamienna Góra odebrali nagrodę za zwycięstwo w plebiscycie Gazety Wrocławskiej "Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska".
Przypomnijmy, że Kamienna Góra była jednym w głównych miast - aren tegorocznego Rajdu Arado. Rozegrana na błoniach nad kamiennogórskim Zalewem w długi weekend majowy Bitwa o Kamienną Górę przyciągnęła kilka tysięcy widzów.
Na Rajd Arado oddano w plebiscycie 9 tys. głosów. W nagrodę organizatorzy rajdu otrzymają darmową kampanię promocyjną wydarzenia na łamach Gazety Wrocławskiej.
Dziękujemy wszystkim za głosy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze