Już 2 maja w Domu Kultury w Lubawce w koncercie "Akustik Trio" wystąpi Renata Przemyk.
Koncert rozpocznie się o godzinie 17.00. Bilety są już do nabycia, w cenie 10 zł, w Domu Kultury w Lubawce (ul. Kamiennogórska 19).
Koncert jest kameralnym projektem. Oprócz wokalistki będzie można zobaczyć i usłyszeć Błażeja Chochorowskiego grającego na fretlessie i gitarze akustycznej, a na głównej gitarze akustycznej Macieja Mąkę. Artyści sięgają po utwory znane odzierając je jednak z pierwotnych aranżacji.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze