Reklama

Quad w straży

Do kamiennogórskich strażaków dotarł quad. Zakup był możliwy dzięki wsparciu udzielonemu przez sponsorów.

 

O przydatności quada w akcji strażacy przekonali się podczas ćwiczeń na terenie powiatu wałbrzyskiego. Strażacy sprawdzali prowadzenie akcji podczas pożaru lasu. Quad wyposażony w przyczepkę sprawdzał się m.in. przy przewożeniu wyposażenia np węży w miejsce prowadzenia akcji gaśniczej. Quad może być również wykorzystywany podczas akcji poszukiwawczych prowadzonych w trudnym terenie.

Zakup był możliwy dzięki sponsorom. Lubawka przekazała 10 tys. zł, gmina Kamienna Góra 2 tys. zł, Nadleśnictwo Kamienna Góra 8 tys. zł.

Reklama

fot. użyczone

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama