Reklama

Pytanie do burmistrza - Twoja powiatowa

Od jednego z Internautów otrzymaliśmy zdjęcia i pytania dotyczące zakończonej niedawno przebudowy ul. ks. Bolka I.

Aktualizacja 19.02.
Odpowiedź burmistrza


"Remont ul. Ks.Bolka I Krzeszowskiej zakończony?
Mamy jednak do Pana Burmistrza 2 pytania:
1) Dlaczego zapomniano o chodniku od ul Ks.Bolka do ul.Krzeszowskiej?-wzdłóż hurtowni "dachy z blachy",tym bardziej  że od dawna ustawione są 2 ławki i kosz da śmieci,co świadczy o przejsciu w tym miejscu,a tym czasem każe nam się chodzić po błocie.Przecież z tego przejscia korzystają mieszkańcy ul.Wałbrzyskiej, Baczyśkiego.części Tk.Śląskich mieszkańcy Ks.Bolka uczęszczjący do kościoła,na cmentarz,czy do Biedronki wiele innych osób,a więc duża grupa ludzi,więc dlaczego nas zignorowano?

2)Dlaczego do końca ul.Ks.BolkaI nie ustawiono ławek? a wystarczyło by ustawić jeszcze tyłko 2 ławki."

Pisownia oryginalna

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama