Już w najbliższą sobotę (3 sierpnia) Olimpia Kamienna Góra rozegra pierwszy mecz w nowym sezonie. Będzie to spotkanie pierwszej rundy Okręgowego Pucharu Polski.
Olimpia podejmować będzie LZS Kościelnik. Termin meczu, za zgodą DZPN i przeciwnika został przyspieszony.
Drużyny zagrają na stadionie przy ul. Słowackiego. Początek meczu o godzinie 18:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze