W pierwszy weekend sierpnia rozegrana zostanie pierwsza runda Pucharu Polski.
Bóbr Marciszów podejmować będzie Pogoń Świerzawa. Amfibolit Leszczyniec zagra z Kolegium Sędziów Jelenia Góra. Sezal 2 Janiszów zmierzy się z KS Milików. Olimpia Kamienna Góra pojedzie na spotkanie z drugą drużyną lubańskich Łużyc.
Mecze rozegrane zostaną 5 i 6 sierpnia.
źródło: 90minut.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze