Dzisiaj (czwartek, 27 lutego) w Domu Kultury w Lubawce odbył się konkurs plastyczny "Ptaki naszych lasów". W zajęcia udział wzięło 23 dzieci.
Konkurs to jedna z propozycja Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury na zimowe ferie. Zorganizowany został przy współpracy z Nadleśnictwem Kamienna Góra. Bartek Dymek przywiózł dzieciom książki, układanki i modele ptaków, co ułatwiło odtworzenie ich wizerunków na papierze.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody. Wśród starszych dzieci pierwsze miejsce otrzymała Renata Kurzeja, drugie Nikola Smus, a trzecie Nikola Durlak. W młodszej grupie najbardziej spodobała się praca Emilii i Gracjana Dymków, drugie miejsce zajęła Wiktoria Nikodem, a trzecie Julia Niciejewska. Pozostali zajęli czwarte miejsca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze