Reklama

Ptasi konkurs

Dzisiaj (czwartek, 27 lutego) w Domu Kultury w Lubawce odbył się konkurs plastyczny "Ptaki naszych lasów". W zajęcia udział wzięło 23 dzieci.


Konkurs to jedna z propozycja Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury na zimowe ferie. Zorganizowany został przy współpracy z Nadleśnictwem Kamienna Góra. Bartek Dymek przywiózł dzieciom książki, układanki i modele ptaków, co ułatwiło odtworzenie ich wizerunków na papierze.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody. Wśród starszych dzieci pierwsze miejsce otrzymała Renata Kurzeja, drugie Nikola Smus, a trzecie Nikola Durlak. W młodszej grupie najbardziej spodobała się praca Emilii i Gracjana Dymków, drugie miejsce zajęła Wiktoria Nikodem, a trzecie Julia Niciejewska. Pozostali zajęli czwarte miejsca.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama