W najbliższy piątek (21 lutego) w szkółce leśnej w Krzeszowie odbędzie się trzecia edycja imprezy "Kto zimuje w Betlejem?".
Leśnicy i ornitolodzy spróbują odłowić i zaobrączkować ptaki zimujące w okolicach Krzeszowa. Akcja potrwa od godziny 10 do 13. Można się do niej przyłączyć w dowolnym momencie.
Spotkanie wzbogacone zostanie m.in. o budowanie karmników, przygotowywanie ptasich pyz, spotkanie przy ognisku. Około 11:00 rozpocznie się wykład o ptakach żyjących w okolicach.
Udział w imprezie jest bezpłatny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze