Od piątku w Galerii Centrum w Kamiennej Górze będzie można oglądać prace młodych twórców działających w pracowni plastycznej w kamiennogórskim Centrum Kultury.
Ustalone zostały dwa tematy wystawy: zwierzęta i muzyka. Autorami są młodzi artyści, którzy techniki street artu doskonalili na zajęciach w Centrum Kultury. Opiekunką grupy jest Anna Nelke.
Otwarcie wystawy zaplanowano na godzinę 17:00.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze