Lubawscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o dokonanie kradzieży i kradzieży z włamaniem na terenie Lubawki.
Do kradzieży doszło w nocy 1 czerwca. Mężczyzna kradł laptopy i telefony komórkowe. Policjanci zatrzymali 24-letniego mieszkańca Lubawki. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych czynów. Był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze