Krótko z łupu cieszył się 37-latek zatrzymany w związku z dwoma kradzieżami na terenie Kamiennej Góry.
W poniedziałek rano z jednego ze sklepów skradziona została skarbonka jedne z fundacji. Około południa łupem złodzieja padł rower o wartości kilku tysięcy złotych. Policjanci połączyli oba zdarzenia i wytypowali podejrzanego. Zatrzymali go następnego dnia.
Mężczyzna przyznał się do obu kradzieży. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.
Policjanci odzyskali rower. Złodziej stwierdził, że skarbonkę zniszczył i wyrzucił.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze