Dzisiaj (sobota, 27 stycznia) na polanie przy figurze św. Floriana w Lubawce odbył się II Piknik Rodzinny.
Na polanie wyznaczono miejsce do zabaw na sankach. Zorganizowano m.in. slalom i zjazd. Dzieci otrzymały nagrody za udział i zajęte miejsca. Zorganizowano również wspólne zabawy dla dzieci i dziadków.
Zabawę zorganizowały stowarzyszenie Przymierze z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze