Reklama

Przyjazna piłka

Dzisiaj (czwartek, 3 maja) na stadionie w Lubawce rozegrany zostały IV Turniej Przyjaźni w piłkę nożną. Udział w nim wzięło 8 drużyn.

 

Zespoły podzielone zostały na trzy grupy. Zwycięzcy grup i najlepsza drużyna z drugiego miejsca awansowały do półfinałów. Grupy wygrały drużyny: Orzeł Lubawka, FC 1. Lubawka i Zalani Zalew. Półfinałowy zestaw uzupełniła ekipa FC Smalce. W półfinałach Orzeł Lubawka wygrał z Zalanymi Zalew, a FC Smalce z FC 1. Lubawka. W meczu o trzecie miejsce FC 1. Lubawka pokonali Zalanych 3:1. W finale lepsi okazali się FC Smalce, którzy pokonali Orła 1:0.

Klasyfikacja końcowa:
1. FC Smalce
2. Orzeł Lubawka
3. FC 1. Lubawka
4. Zalani Zalew
5. Anonimowi Piłkarze
5. FC Lewce
5. FC Homonto
5. Dragon Miszkowice z Lubawki

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama