Reklama

Przygotowani do ferii

Przed rozpoczęcie ferii zimowych kamiennogórscy policjanci odbyli cykl spotkań z uczniami szkół z terenu powiatu kamiennogórskiego. Prowadzone rozmowy miały przygotować dzieci do bezpiecznego spędzenia zimowej przerwy w zajęciach szkolnych.

 

Podczas spotkań policjanci przypominali o zagrożeniach, z którymi mogą spotkać się uczniowie podczas ferii. Mówili m.in. o zakazie korzystania z dzikich lodowisk, bezpiecznym korzystaniu z jazdy na nartach, sankach, łyżwach. Przypomniane zostały również zasady pozwalające na bezpieczny pobyt w domu lub miejscu wypoczynku m.in. konieczność zachowania ostrożności wobec nieznajomych. Policjanci przypominali o konieczności noszenia elementów odblaskowych oraz o numerach alarmowych (112, 997, 998, 999). Podczas spotkań omawiane były również zagrożenia wynikające z korzystania z internetu.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama