W poniedziałek kamiennogórscy policjanci zatrzymali 39-latka, który unikał odbycia kary pozbawienia wolności. Znaleźli go w sąsiednim województwie.
Mężczyzna został skazany za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, w warunkach recydywy, oraz za ucieczkę przed policją. Do odsiedzenia ma rok i sześć miesięcy. Zamiast w więzieniu, siedział jednak w województwie lubuskim. Kamiennogórscy policjanci odnaleźli go i w poniedziałek zatrzymali. Teraz będzie musiał odsiedzieć całą karę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze