Reklama

Przetarg na ścieżki

Urząd Miasta Kamienna Góra ogłosił przetarg na zaprojektowanie i budowę ścieżek rowerowych na terenie miasta. Zaplanowana trasa łączyć się będzie ze ścieżką do Krzeszowa budowaną przez samorząd gminny.

 

Na terenie Kamiennej Góry mają powstać ścieżki o długości ok. 8 km. Zaplanowano je na terenie nieczynnej linii kolejowej nr 330 Kamienna Góra - Krzeszów, bocznicy kolejowej do Antonówki, na terenach leśnych oraz w ciągu dróg gminnych i drogi krajowej nr 5.

Wyłoniony w przetargu wykonawca ma zaprojektować ścieżkę i ją wybudować oraz odpowiadać będzie za oznakowanie, budowę dwóch parkingów i miejsc obsługi rowerzystów. Ma udzielić gwarancji na minimum 36 miesięcy

Inwestycja ma zostać zrealizowana do 31 października 2019. O wyborze oferty decydować będzie cena (60) oraz gwarancja (40). Oferty można składać do 27 lutego.

Reklama

Planowane ścieżki połączą Ptaszków i Antonówkę z ul. Jeleniogórską i dalej z ul. Lubawską i połączą się ze ścieżką do Krzeszowa.

fot. materiały UM Kamienna Góra

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama